خرید کارت ثبت نام حوزه های علمیه خواهران

در طول روند خرید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:
  • در صورتی که پرداخت انجام شد و کد ثبت نام برای ثبت نام دریافت نکردید، از بخش اقدام نمایید.
  • بعد از پرداخت، کد ثبت نام علاوه بر نمایش در صفحه، به شماره همراه شما نیز پیامک می گردد. در صورت فراموش نمودن اطلاعات، مجددا می توانید از طریق بخش پیگیری اقدام نمایید.
شرایط نام نویسی «داوطلبان بازپذيری سطح2» در آذرماه سال 1402 اعلام خواهد شد. این داوطلبان از خرید کارت ثبت نام خودداری نمایند.
حوزه های علمیه استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی مستقل بوده و زیر مجموعه مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران نمی باشد و داوطلبان متقاضی مقطع عمومی(سطح2) ساکن استان های مذکور از خرید کارت ثبت نام و نام نویسی خودداری کنند.
داوطلبان دارای مدرک مقطع عمومی(سطح ۲) ساکن استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی می توانند نسبت به ثبت نام در مقطع عالی(سطح3) فقط به شیوه غیر حضوری اقدام نمایند.
داوطلب گرامی، با توجه به نبود امکان استرداد وجه پرداختی، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فهرست مدارس علمیه، و پس از آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش، کارت ثبت نام را خریداری فرمایید.
« داوطلب گرامی؛ لطفا پس از خرید کارت ثبت نام، از اینجا نسبت به تکمیل فرم تقاضای پذیرش اقدام و ثبت نام خود را نهایی فرمایید. در صورت عدم تکمیل فرم پذیرش، ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد شد و مسئولیت آن به عهده شما خواهد بود. »کد نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید:
تصویر جدید تصویر جدید